Kano İstanbul olarak düzenleyeceğimiz tüm faaliyetlerde önceliğimiz katılımcıların deniz üzerinde güvenli bir şekilde eğlenceli zaman geçirmesini sağlamaktır. Bu nedenle rehberinizin faaliyet öncesi vereceği brifingdeki bilgileri dikkatle dinlemeniz ve faaliyet esnasında tüm kurallara riayet etmeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki koşullar tüm Kano İstanbul aktivitelerine katılacak olan misafirlerimiz için geçerlidir.

  • Kano İstanbul faaliyetlerine katılmak için herhangi bir yardımcı ekipman (kolluk, simit vs gib ) desteği olmadan yüzebilecek kadar iyi yüzme biliyor olmak şarttır.
  • Her ne kadar eğlenceli bir aktivite planlıyor olsak da unutulmaması gereken şey bu fiziksel aktivite içeren bir faaliyettir ve grubun genel gidişatının bozulmaması için tüm katılımcıların genel sağlık durumunun iyi olması, fiziksel aktivitede bulunmasına engel herhangi bir hastalık veya engelinin olmaması gerekmektedir.
  • Çocukları çok seviyoruz ve onlara denizi sevdirmek bizim için ayrı bir önem taşıyor ancak 7 yaş altındaki çocukların aktivitelerimize katılmak için 7 mumlu yaş günü pastasını görmeleri gerekiyor.
  • 7 – 18 yaş altındaki genç arkadaşlarımız faaliyetlerimize ebeveynleri ile birlikte katılabilirler.
  • Tüm katılımcıların faaliyet öncesinde sağlık beyan formunu ve faaliyete katılım onay formunu imzalamaları gerekmektedir.
  • Eğer faaliyet esnasında çekilen görüntülerinizin Kano İstanbul sosyal medyasında kullanılmamasını istiyorsanız lütfen bunu önceden rehberinize belirtin.
  • Size teslim edilen kano, kürek ve su geçirmeyen çanta gibi malzemelerin tamamını eksiksiz olarak faaliyet sonunda geri vermeniz gerekmektedir. Bu malzemelerden bir veya birkaçını kaybetmeniz veya faaliyet esnasında zarar vermeniz durumunda malzemenin bedelini karşılamanız gerekecektir.
  • Faaliyet öncesi rehberinizden doğru kıyafet seçimi ile ilgili bilgi alınız ve faaliyete mutlaka yedek giysi getiriniz. Faaliyet esnasında ıslanma ihtimaliniz vardır. Bu nedenle karaya döndüğünüzde mutlaka yedek kuru giysileriniz olmalıdır.

Yazışmaya başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Mehhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?