Deprecated: The $control_id argument is deprecated since version 3.5.0! in /home/kanoista/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304

Deprecated: elementor/widgets/widgets_registered kancası 3.5.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine elementor/widgets/register kullanın. in /home/kanoista/public_html/wp-includes/functions.php on line 5737
Hakkımızda - Kano İstanbul

MACERA SENİ ÇAĞIRIYOR

İstanbul’un yeni su sporları merkezi Kano İstanbul, Kalamış’ta İstanbul Yelken Kulübü ev sahipliğinde faaliyetlerimize 2020 yılında başladık. Kano, SUP (Stand Up Paddle) ve deniz kayağıyla gerçekleştireceğimiz aktivite, yarışma ve eğlenceli organizasyonları web sayfamızdan ve instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. 

Amacımız şehir hayatından biraz kaçmak, doğaya dönmek, su üzerinde olmak… Ofisten çıkıp eve gitmeden önce ya da yoğun bir haftanın yükünü atmak istediğimiz hafta sonu; kürek çekmek, iyot kokusunu almak, stresi suya bırakmak üzere bir araya geleceğiz.

Trafikte geçirilen verimsiz ve stresli zamanlar, şehrin yaydığı kötü enerji, soluduğumuz kalitesiz hava psikolojimizi çoğu zaman olumsuz etkilese de İstanbul’dan vazgeçmek pek mümkün değil. 

Kano İstanbul - Hakkında

Oysa İstanbul’un coğrafi konumu bize pek çok doğal güzelliği yaşama fırsatı veriyor. Ancak bu fırsatları ve doğal güzelliklere giden yolları pek çoğumuz bilmiyoruz. Kano İstanbul olarak sizlere doğanın bize sunmuş olduğu imkanları, temiz havasını ve pozitif enerjisini keyifle yaşayabileceğiniz farklı seçenekler sunuyoruz.

Kano İstanbul - Kano, Deniz Kayağı, SUP

Kano İstanbul’da isterseniz rehber eşliğinde düzenlenen grup aktivitelerine katılabilir, isterseniz de arkadaşlarınızla bir araya gelerek size özel kano, SUP aktiviteleri talep edebilirsiniz. Kurumsal aktiviteler ve gruplara özel etkinlikler için bizimle iletişime geçerseniz, talepleriniz doğrultusunda sizlerle birlikte tarzınıza uygun bir faaliyet oluşturabiliriz. Bu yıl doğum gününüzü arkadaşlarınızla birlikte yıllar boyu hatırlanacak farklı bir organizasyonla deniz üzerinde kutlayabilirsiniz. 

 

Kano İstanbul’un aktivitelerine katılım için yüzme biliyor olmanız yeterli. Aktivite öncesinde, konusunda uzman eğitmenlerimiz danışmanlık verecek ve aktivite öncesinde pratik yapma imkanı sunacaktır.

Yazışmaya başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Mehhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?