Deprecated: The $control_id argument is deprecated since version 3.5.0! in /home/kanoista/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304
Kano ile ilk deneyim (1 saat) - Kano İstanbul

Deniz üzerinde daha önce hiçbir tecrübeniz yoksa ve kanoyla tanışmak, kendinizi hafif bir programla denemek istiyorsanız “Kano ile ilk deneyim” aktivitesi tam size göre. Sabah veya öğleden sonra olmak üzere iki seçenek sayesinde gününüzün kalan kısmını verimli bir şekilde planlayabilirsiniz. Denizde 1 saat sürecek olan bu aktiviteler yorucu olmayıp daha çok deneyim kazanmak isteyenlere göre dizayn edilmiştir.

ITIWIT 2 model kanolar konfor ön planda tutularak, orta ve kısa mesafe yolculuklar için herhangi bir ön tecrübeye sahip olmayan kullanıcılara özel olarak tasarlanmış deniz, göl ve nehirlerde kullanıma uygun araçlardır. Bu model kanolar 1 veya 2 kişi tarafından kullanılabilmektedir. Bu sayede arkadaşınız, eşiniz veya çocuğunuzla birlikte aynı araç içinde turlara katılabilir, kano faaliyetini çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

PROGRAM: Fenerbahçe İstanbul Yelken Kulübü (konuma iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz) tesislerinde buluşarak ön hazırlıklarımızı, malzeme kontrolü ve kanoların dağıtımını yapmaya başlayacağız. ITIWIT kanolarıyla “Kano ile ilk deneyim” aktivitesi için yola çıkmadan önce tecrübeli rehberimiz daha güvenli ve eğlenceli bir aktivite geçirebilmeniz için bilmemiz gereken bilgileri tüm ekibe anlatacak. Kanolar kullanımı kolay ve dengeli oldukları için hazırlıklarımızı hızla tamamlayarak, eşyalarımızı su geçirmez çantalara koyduktan sonra denize açılacağız.

ROTA: Fenerbahçe yarımadasını dolaşacağımız rotada; İstanbul Yelken Kulübü, Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe Feneri, Askeri alan, Fenerbahçe parkı, Baraka Cafe, Romantika Cafe’nin önünden geçerek yarımadayı denizden gözlemleme şansımız olacak.

ALTERNATİF ROTA: Kalamış koyunu dolaşacağımız rotada; Fenerbahçe Marina, Kalamış Marina, Kalamış Atatürk Parkı, Moda sahili, -Tarihi Moda İskelesi, Moda Deniz Kulübü’nün önünden geçtikten sonra İstanbul Yelken Kulübü’ne geri döneceğiz.

Kano turunda ne giyilmeli?
– Mevsimine göre sizi terletip üşütmeyecek giysiler tercih edebilirsiniz.
– Rüzgarlık, şapka veya boyunluk
– Güneş gözlüğü (İple boyuna takılı)

DİĞER BİLGİLER
– Kano ile ilk deneyim aktivite tarihlerini öğrenmek için faaliyet programına bakabilirsiniz.
– Aktivitelere katılım koşullarını görmek için lütfen tıklayınız.
– Aktivite fiyatlarını öğrenmek için fiyatlarımız sayfasını inceleyebilirsiniz.
– Aktiviteler hakkında sıkça sorulan soruları okumak için lütfen S.S.S. tıklayınız.

Aktivitelerle ilgili gelişmeleri takip etmek için e-mailinizi Kano İstanbullular mail listesine eklemeyi ve Kano İstanbul instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.

Yazışmaya başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Mehhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?