Deprecated: The $control_id argument is deprecated since version 3.5.0! in /home/kanoista/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304
Kano ile kısa rota (2-3 saat) - Kano İstanbul

Kano ile ilk deneyim programına katıldınız ve kanonun tam size göre olduğuna inanıyorsanız, bir saatlik aktivite sizi hiç yormamış olmalı. Kendinizi yeni bir macera yaşamaya, yeni rotaları kanoyla keşfetmeye hazır hissediyorsanız bir sonraki adım olan Kano ile kısa rota programına geçmeye hazırsınız demektir.

2 saat sürecek bu programı günün kalan kısmını farklı bir şekilde planlayabilmeniz için yine sabah veya öğleden sonra olmak üzere iki grup halinde düzenliyoruz. Denizde 2 saat sürecek olan bu aktiviteler çok yorucu olmayıp daha çok deneyim kazanmak isteyenlere göre dizayn edilmiştir. Sık sık verilecek kısa molalarda fotoğraf çekebilir, yorgunluğunuzu atabilir ve arkadaşlarınızla sohbet ederek keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

ITIWIT 2 model kanolar konfor ön planda tutularak, orta ve kısa mesafe yolculuklar için herhangi bir ön tecrübeye sahip olmayan kullanıcılara özel olarak tasarlanmış deniz, göl ve nehirlerde kullanıma uygun araçlardır.  Bu model kanolar ister tek istenirse iki kişi tarafından kullanılabilmektedir. Bu sayede arkadaşınız, eşiniz veya çocuğunuzla birlikte aynı kano içinde faaliyetlere katılabilir, kano aktivitesini çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

PROGRAM: Fenerbahçe İstanbul Yelken Kulübü (konuma iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz) tesislerinde buluşarak ön hazırlıklarımızı, malzeme kontrolü ve kanoların dağıtımını yapmaya başlayacağız. ITIWIT kanolarıyla “Kano ile ilk deneyim” aktivitesi için yola çıkmadan önce tecrübeli rehberimiz daha güvenli ve eğlenceli bir aktivite geçirebilmeniz için bilmemiz gereken bilgileri tüm ekibe anlatacak. Kanolar kullanımı kolay ve dengeli oldukları için hazırlıklarımızı hızla tamamlayarak, eşyalarımızı su geçirmez çantalara koyduktan sonra denize açılacağız.

ROTA: İstanbul Yelken Kulübü’nden yola çıkacağız Caddebostan istikametinde sahili takip ederek ilerleyeceğiz. Fenerbahçe yarımadasını dolaştıktan sonra Fenerbahçe Orduevi, Dalyan, Feneryolu, Göztepe ve Caddebostan sahillerini denizden göreceğiz. Bir saat içinde Caddebostan açıklarına gelmeyi hedefliyoruz. Kısa bir mola verdikten sonra koylara girmeden en kısa yoldan Fenerbahçe burnuna doğru geri döneceğiz.

Kano turunda ne giyilmeli?
– Mevsimine göre sizi terletip üşütmeyecek giysiler tercih edebilirsiniz.
– Rüzgarlık, şapka veya boyunluk
– Güneş gözlüğü (İple boyuna takılı)

DİĞER BİLGİLER
– Kano ile ilk deneyim aktivite tarihlerini öğrenmek için faaliyet programına bakabilirsiniz.

– Aktivitelere katılım koşullarını görmek için lütfen tıklayınız.
– Aktivite fiyatlarını öğrenmek için fiyatlarımız sayfasını inceleyebilirsiniz.
– Aktiviteler hakkında sıkça sorulan soruları okumak için lütfen S.S.S. tıklayınız.

Aktivitelerle ilgili gelişmeleri takip etmek için e-mailinizi Kano İstanbullular mail listesine eklemeyi ve Kano İstanbul instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.

Yazışmaya başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Mehhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?