Deprecated: The $control_id argument is deprecated since version 3.5.0! in /home/kanoista/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304
Kano ile orta rota (4-5 saat) - Kano İstanbul

Kano ile kısa rota programına katıldınız ve 2 saatlik kano aktivitesi sizi hiç yormadı. Artık kendinizi yeni maceralar yaşamaya, yeni rotaları kanoyla keşfetmeye ve daha uzaklara gitmeye hazır hissediyorsanız Kano ile orta rota aktivitesi tam size göre demektir.

Bu programda denizde 4-5 saat geçireceksiniz. Bu aktiviteler orta seviyede yorucu olup daha önce kano deneyimi kazanmış ve kano yapmayı seven kişilere göre dizayn edilmiştir. Yarım saatte bir verilecek kısa molalarda fotoğraf çekebilir, yorgunluğunuzu atabilir ve arkadaşlarınızla sohbet ederek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

ITIWIT 2 model kanolar konfor ön planda tutularak, orta ve kısa mesafe yolculuklar için herhangi bir ön tecrübeye sahip olmayan kullanıcılara özel olarak tasarlanmış deniz, göl ve nehirlerde kullanıma uygun araçlardır.  Bu model kanolar ister tek istenirse iki kişi tarafından kullanılabilmektedir. Bu sayede arkadaşınız, eşiniz veya çocuğunuzla birlikte aynı kano içinde faaliyetlere katılabilir, kano aktivitesini çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

PROGRAM: Fenerbahçe İstanbul Yelken Kulübü (konuma iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz) tesislerinde buluşarak ön hazırlıklarımızı, malzeme kontrolü ve kanoların dağıtımını yapmaya başlayacağız. Yola çıkmadan önce tecrübeli rehberimiz daha güvenli ve eğlenceli bir aktivite geçirebilmeniz için bilmemiz gerekenleri tüm ekibe anlatacak. Kanolar kullanımı kolay ve dengeli oldukları için hazırlıklarımızı hızla tamamlayıp eşyalarımızı su geçirmez çantalara koyacak ve fazla oyalanmadan denize açılacağız.

ROTA: İstanbul Yelken Kulübü’nden yola çıkacağız. Bostancı istikametinde sahili takip ederek ilerleyeceğiz. Fenerbahçe yarımadasını dolaştıktan sonra Fenerbahçe Orduevi, Dalyan, Feneryolu, Göztepe ve Caddebostan sahillerini denizden göreceğiz. Şaşkınbakkal, Suadiye ve Bostancı sonraki duraklarımız olacak. Grubun hızına göre eğer Bostancı’ya varabilmişsek iskelenin yanından balık ekmek siparişi verebiliriz. Kısa bir yeme-içme molası verdikten sonra koylara girmeden en kısa yoldan Fenerbahçe burnuna doğru geri döneceğiz.

Kano turunda ne giyilmeli?
– Mevsimine göre sizi terletip üşütmeyecek giysiler tercih edebilirsiniz.
– Rüzgarlık, şapka veya boyunluk
– Güneş gözlüğü (İple boyuna takılı)

DİĞER BİLGİLER
– Kano ile orta rota aktivite tarihlerini öğrenmek için faaliyet programına bakabilirsiniz.

– Aktivitelere katılım koşullarını görmek için lütfen tıklayınız.
– Aktivite fiyatlarını öğrenmek için fiyatlarımız sayfasını inceleyebilirsiniz.
– Aktiviteler hakkında sıkça sorulan soruları okumak için lütfen S.S.S. tıklayınız.

Aktivitelerle ilgili gelişmeleri takip etmek için e-mailinizi Kano İstanbullular mail listesine eklemeyi ve Kano İstanbul instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.

Yazışmaya başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Mehhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?