Deprecated: The $control_id argument is deprecated since version 3.5.0! in /home/kanoista/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304

Deprecated: elementor/widgets/widgets_registered kancası 3.5.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine elementor/widgets/register kullanın. in /home/kanoista/public_html/wp-includes/functions.php on line 5737
Yelken Deneyimi - Kano İstanbul

Doğa ve denizi seven herkes yelkenli bir teknede dümen tutmayı, yelkenlerini rüzgarla doldurmayı ve motor sesi olmadan yol almanın hazzını yaşamayı ister. Biz de Kano İstanbul ailesi olarak Code-Zero yelken ve yarış okulunun verdiği eğitimlere katılarak bu deneyimi yaşamaya karar verdik. Çünkü bize göre yelkenli tekne kullanmak ölmeden önce yapılması gereken işlerimizden bir tanesi! 

Denize çıkacağımız tekne ülkemizde sadece bir adet olan safkan bir yarış teknesi FARR 28 modeldir. Tasarımı pek çok ödül almış bu tekne, güvertesindeki geniş ve rahat hareket alanı sayesinde hem yarış hem de eğitim için çok uygun bir yapıdadır.

Yelkenli tekneler konusunda hiçbir fikriniz yoksa ve bu deneyimi az da olsa bir tatmak istiyorsanız size 3 saatlik “Zero” programına katılmanızı öneririz. 

Yelkenli tekneler sizin için bir tutku ancak deneyiminiz yoksa bu işin temellerini etraflıca öğrenmek ve yelkenlerin nasıl çalıştığını, farklı rüzgar açılarında, farklı yelken trimlerinde seyir yapmayı deneyimlemek istiyorsanız o zaman size 12 saatlik “Code 1“ eğitimini öneririz. 

 

EĞİTİM DETAYLARI

Detaylı bilgi ve fotoğraflar için: https://www.code-zerosailing.com

Yazışmaya başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Mehhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?